דוח שנתי

מהו דוח שנתי?

דוח שנתי

דוח שנתי מוגש על ידי טופס מספר 1301, ובו מפרט כל בעל עסק עצמאי מידע שהוא כללי ואישי על עצמו, על העסק שלו, וכן פרטים לגבי הכנסותיו במהלך השנה. כל עצמאי חייב להגיש דוח זה המפרט על הכנסותיו בפני רשויות המדינה. את הדוחות השנתיים ניתן להגיש עד לתאריך השלושים ואחד במאי של אותה שנת כספים מדווחת. הכוונה בשנת כספים היא – מהראשון לינואר ועד השלושים ואחד לדצמבר של אותה שנה.

מה מצוי בתוך הדוח השנתי?

דוח שנתי מרכז את כלל ההוצאות וההכנסות של אותו עסק ומתוך כך נגזר הסכום שעל בית העסק לשלם לטובת מס הכנסה. מכיוון שהעסק אמור להוציא תשלום מס הכנסה באופן שוטף, דוח זה בודק האם שולם סכום קטן ממה שהיה אמור ולכן יאלץ העסק לשלם עוד, או ששולם סכום רב מידי וכך העסק יקבל החזר.

יועץ המס שלך – בשביל השקט הנפשי

את הדוח השנתי לא מומלץ להגיש ללא בדיקה מקיפה של יועץ המס. למעשה, יועץ המס חוסך לך את כל כאב הראש שבהתקשרות עם פקיד השומה, ארגון המסמכים, בדיקה אם לא חסר שום דבר ועוד. האחריות של יועץ המס בהגשת הדוחות המלאים, שעליך בתור בעל עסק להגיש לרשויות המס, הינה גבוהה ולכן חשוב מאוד לדעת עם איזה יועץ מס אתה עובד, ובמילים אחרות – בבחירת יועץ מס אין מקום לטעויות. בסופו של דבר הדוח השנתי מביא לידי ביטוי את כל העבודה של העסק במהלך השנה (הכנסות והוצאות) ולכן כל הפיקוח של יועץ המס צריך להיות מאוד מדויק ומקצועי. בנוסף, יש לשים לב שאת הדוח צריך כמובן להגיש בזמן, אך במקרים מסוימים ניתן לבקש דחייה של חודש או חודשיים בהגשתו. בהצלחה!

לקבל ייעוץ חינם על דוח שנתי ומידע על מבצעים, אנא השאירו את פרטיכם בטופס שבצד הדף, או צרו קשר למספר: 08-8678748

 

לקוחות ממליצים

מאיר תודה רבה על היחס החם ועל ההבנה. תודה לך על הטיפול המסור והסבלנות כלפינו. אשמח עם תטפל בדו"ח השנתי שלנו גם השנה.

גיא גלובאל סולושיין

 

במהלך שנים רבות אני נהנה משירותי אורן מ. להנהלת חשבונות עבור החברה שלי. בעבר ניסיתי להגיש דוח שנתי לרשויות המס באופן עצמאי, והבנתי שזה פשוט סיוט. חובה להיעזר באיש מקצוע מוסמך.

המון תודה על כל השירות! נפגש בקרוב על כוס קפה :-)

רומן ברנשטיין,

מנכ"ל סטודיו L-Team

 

אנחנו בחרנו בחירה נכונה! בחרנו במאיר שמייצג אותנו מול רשויות המס ומאפשר לנו לחסוך כסף רב. 3 שנים מאיר מגיש דו"ח שנתי מטעמינו ועל כן אנו מודים לו

אלכסנדרה 

מנהלת סלון סבינה

 

אנחנו אתר מוביל בתחום אינדקס עסקים ברשת. אני מאוד מודה לשירותי ניהול אשדוד בע"מ על השירות הנדיב והמקצועי.

אסף, מנכ"ל אתר | מודיעין אגד